Yazılı Sınavlar

İngilizce Yazılı Soruları Sayfasında SINIFLARA GÖRE YAZILI SINAV ÖRNEKLERİNE PARAGRAFIN ALTINDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Sevgili öğrenciler, sınavlardan yüksek notlar almanın tek yolu sınava hazır olmaktır. Sınava hazır olmanın ise bir çok yöntemi vardır. Bunları yaptığınız taktirde başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır. Sınavlara hazır olmak için önemli olan hususlar, dersi iyi dinleyerek derse katılım sağlamak, ders esnasında notlar almak ve bilmediğiniz kelimelerin anlamlarını not etmek ve bunları ezberlemeye çalışmak vs. vs. ve İngilizce başarısını artıracak daha bir sürü şey sıralayabiliriz. Bu konuyu da başka bir yazımıza bırakalım 🙂 Ancak tüm her şeyde olduğu gibi İngilizce dersinde ve sınavlarında başarının en önemli faktörü PRATİK YAPMAKTIR. “Practice makes perfect” yani “Pratik yapmak mükemmelliği doğurur.” sözü İngilizcede çok yaygın kullanılan ve pratik yapmanın önemini anlatan güzel bir ifadedir.

Bu sayfada okuldaki sınavlarınıza hazırlık yapabilmeniz ve bu sayede yüksek notlar alabilmeniz için İngilizce Yazılı Soruları yayınlayacağız.

Burada yayınla dığımız yazılı örnekleri öğretmenler için de bir kaynak niteliğindedir. Özel bir gayret ile 2019-2020 Eğitim öğretim yılı yeni müfredatı ve yeni ders kitaplarına ve dönemlik sınavların kapsadığı ünitelere uygun olarak hazırlanan yazılı örnekleri öğretmenlerimiz tarafından kendi yazılı sınavlarına katkı sağlamak amacıyla kullanılabilir*.

(*Yalnızca okulda uygulanacak yazılılar için geçerlidir. Farklı bir platformda yayınlanması halinde “Özgün İçerik Telif Hakları” gereği işlem başlatılacaktır) © Copyright 2019, Tüm hakları www.ingilizcecevaplari.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi yazı ve görsellerin izinsiz kullanımı yasaktır. İzin işlemleri için lütfen iletişim bölümünden irtibat sağlayınız.)

Ortaokul yazılı örnekleri

5. Sınıf İngilizce yazılı soruları

6. Sınıf İngilizce yazılı soruları

7. Sınıf İngilizce yazılı soruları

8. Sınıf İngilizce yazılı soruları

Lise İngilizce Yazılı Soruları

9. Sınıf yazılı örnekleri

10. Sınıf yazılı örnekleri

11. Sınıf yazılı örnekleri

12. Sınıf yazılı örnekleri