9. SINIF İNGİLİZCE ÇALIŞMA KİTABI (WORKBOOK) 2019-2020 PASİFİK YAYINLARI “RELEARN” ÇALIŞMA KİTABI 1. ÜNİTE STUDYING ABROAD (YURT DIŞINDA OKUMAK) CEVAPLARI –

2019-2020 eğitim öğretim yılında 9. sınıf İngilizce dersinde okutulan PASİFİK YAYINLARI İngilizce RELEARN Çalışma Kitabının 1. Ünitesi olan STUDYING ABROAD (YURT DIŞINDA OKUMAK) Ünitesi cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

PASİFİK Yayınları 9. Sınıf RELEARN İngilizce Çalışma Kitabı (Workbook) 1. Ünitesi olan Studying Abroad Ünitesinin sayfa 9, sayfa 10, sayfa 11, sayfa 12, ve sayfa 13’de bulunan aktivite ve soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Yazımızın devamında tüm bu sayfaları bir arada bulabilirsiniz. Kitap sayfalarının görselleri üzerinde verilen cevapların ve 9. Sınıf RELEARN İngilizce Çalışma Kitabı (Workbook) 1. ünite kelimelerinin Türkçe anlamlarını da bulabilirsiniz. Cevapları sitemizden alırken öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli olarak cevapları tamamlayabilmeleri için ders kitabı etkinliklerinde “instructions” yani sizden isteneni anlatan talimatların da Türkçeleri verilmiştir. Öğrencilerin bireysel olarak cevaplaması gereken alanlarda da örnek olarak kullanılabilecek cevaplara yer verilmiştir.

9. sınıf İngilizce çalışma kitabı sayfa  10
9. sınıf İngilizce çalışma kitabı sayfa  11
9. sınıf İngilizce çalışma kitabı sayfa  12
9. sınıf İngilizce çalışma kitabı sayfa  13

9. SINIF DİĞER ÜNİTELERİN CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

.