8.Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevap Anahtarı 6. Ünite 2019-2020 TUTKU Y.

8.Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevap Anahtarı ve 8. sınıf İngilizce ders kitabı sayfaları üzerinde yer alan metinlerin Türkçe çevrileri için hazırladığımız yazımızda 2019-2020 eğitim öğretim yılında 8. sınıf İngilizce dersinde okutulan Tutku Yayıncılık İngilizce Upswing English Student’s Book Ders Kitabının 6. Ünitesi olan Adventures (Maceralar) Ünitesi cevaplarını sizler için hazırladık.

Tutku Yayıncılık 8. Sınıf Upswing English İngilizce Student’s Book Ders Kitabı 6. Ünitesi cevapları Adventures Ünitesinin sayfa 65, sayfa 66, sayfa 67, sayfa 68, sayfa 69, sayfa 70, sayfa 71 ve sayfa 72’de bulunan aktivite ve soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

8.Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevap Anahtarı Yazımızın devamında tüm bu sayfaları bir arada verilmiştir. Ünitenin cevaplarını kontrol ederken alakasız sitelere girmeden tüm cevaplara tek bir tık ile ulaşabileceksiniz. Kitap sayfalarının görselleri üzerinde verilen cevapların ve 8. Sınıf Upswing English İngilizce Ders Kitabı Student’s Book 6. ünite kelimelerinin Türkçe anlamlarını da yazımızın içinde bulabilirsiniz. Cevapları sitemizden alırken öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli olarak cevapları tamamlayabilmeleri için ders kitabı etkinliklerinde “instructions” yani sizden isteneni anlatan talimatların da Türkçeleri de verilmiştir. Ayrıca 8. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları yazımızda sayfalarda bulunan metinlerin Türkçe çevirileri sayfa üzerinde veya sayfanın hemen altında verilmiştir. Öğrencilerin bireysel olarak cevaplaması gereken alanlarda da örnek olarak kullanılabilecek cevaplara yer verilmiştir. Tüm öğrencilerimize derslerinde başarılar dileriz.

8. Sınıf İngilizce 6. Ünite Cevapları 1. Parça ( Sayfa 65 – 68 ) için Tıklayın

8. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 69

8.Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevap Anahtarı

8. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 70

8.Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevap Anahtarı

8. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 71

8. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 72

8.Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevap Anahtarı

8. Sınıf İngilizce 6. Ünite Cevapları 1. Parça ( Sayfa 65 – 68 ) için Tıklayın

8. Sınıf İngilizce 6. Ünite Self Study Activities ( Sayfa 139 – 143 ) için Tıklayın

8. Sınıf İngilizce Tüm Ünitelerin Cevapları için Tıklayın