5. Sınıf İngilizce Cevapları Sayfa 31-34 ACTIVITIES Özgün Yayınları

5. sınıf ingilizce ders kitabı cevapları 2019-2020 eğitim öğretim yılında 5. sınıf İngilizce dersinde okutulan Özgün Yayınları İngilizce Ders Kitabının 2. Ünitesi olan My Town (Benim Şehrim) Ünitesi sonunda yer alan AKTIVITIES bölümü cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

5. sınıf ingilizce ders kitabı cevapları 2. Ünite olan My Town (Benim Şehrim) Ünitesi 5. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Özgün Yayınlarının sayfa 31, sayfa 32, sayfa 33 ve sayfa 34 de bulunan aktivitelerin cevaplarına aşağıdan tek parça halinde ulaşabilirsiniz.

Yazımızın devamında tüm bu sayfaları bir arada bulabilirsiniz. Kitap sayfalarının görselleri üzerinde verilen cevapların ve 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı 2. ünite kelimelerinin Türkçe anlamlarını da bulabilirsiniz. Cevapları sitemizden alırken öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli olarak cevapları tamamlayabilmeleri için ders kitabı etkinliklerinde “instructions” yani sizden isteneni anlatan talimatların da Türkçeleri verilmiştir. Öğrencilerin bireysel olarak cevaplaması gereken alanlarda da örnek olarak kullanılabilecek cevaplara yer verilmiştir. 

5. sınıf İngilizce ders kitabı 2. ünite sayfa  31
5. sınıf İngilizce ders kitabı 2. ünite sayfa  32
5. sınıf ingilizce ders kitabı cevapları
5. sınıf İngilizce ders kitabı 2. ünite sayfa  33
5. sınıf ingilizce ders kitabı cevapları
5. sınıf İngilizce ders kitabı 2. ünite sayfa  34

5. sınıf 2. ünite kelimeleri listesi ve Türkçe karşılıkları için tıklayın

5. sınıf diğer üniteler için tıklayınız.