5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1 Cevapları 2020 2021

5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1 Cevapları yazımız ile İnglilizce ders kitabı cevaplarını yayınladığımız sitemizde 2020-2021 eğitim öğretim yılında 5. sınıf İngilizce dersinde okutulan 2020 2021 Başaran Yayınları İngilizce Ders Kitabının 1. Ünitesi olan Hello Ünitesi cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Hello (Merhaba) Ünitesi 5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1 Başaran Yayıncılık Ders Kitabı sayfa 8, sayfa 9, sayfa 10, sayfa 11, sayfa 12, sayfa 13, sayfa 14, sayfa 15, sayfa 16, sayfa 17, sayfa 18, sayfa 19, sayfa 20 ve sayfa 21 de bulunan İngilizce ders kitabı cevapları aktivite ve soruların cevaplarına aşağıdan tek parça halinde ulaşabilirsiniz.

5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1 cevapları, Aktiviteler sayfaları cevapları ve ünite kelimeleri Türkçe karşılıklarıyla beraber verilmiştir. İhtiyacınız olan alana tıklayarak cevaplara erişebilirsiniz.
Diğer ünitelere ait Aktivite ve soruların cevaplarına erişebilmek için yukarıdaki menüden 5. sınıf sekmesine tıklayarak 5. sınıf İngilizce ders kitabı cevapları Başaran Yayıncılık ders kitabı ünitelerinin soru ve cevaplarına, aktivite sayfalarının cevaplarına ve ünitelerin kelimeleri ile Türkçe karşılıklarına ulaşabilirsiniz.
Cevaplar öğrencilerimiz ve velilerimizin rahatlıkla takip edebilmeleri ve kendi verdikleri cevapları karmaşaya mahal vermeden kontrol edebilmeleri için ders kitabı sayfalarının görselleri üzerinde ve ünitelerin tüm sayfaları bir arada sırayla olacak şekilde verilmiştir.
Yazımızın devamında tüm bu sayfaları bir arada bulabilirsiniz. Kitap sayfalarının görselleri üzerinde verilen cevapların ve 5. Sınıf İngilizce Cevapları Başaran Yayıncılık Ders Kitabı 1. ünite kelimelerinin Türkçe anlamlarını da bulabilirsiniz. Cevapları sitemizden alırken öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli olarak cevapları tamamlayabilmeleri için ders kitabı etkinliklerinde “instructions” yani sizden isteneni anlatan talimatların da Türkçeleri verilmiştir. Öğrencilerin bireysel olarak cevaplaması gereken alanlarda da örnek olarak kullanılabilecek cevaplara yer verilmiştir. 

Üniteyle alakalı veya İngilizce üzerine sormak istediğiniz soruları ya da sitemizde görmek istediğiniz içerikleri yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 8

5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 9

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 10

5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 11

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 12

5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 13

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 14

5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1

SAYFA 14, Aktivite 3d: Sayfa 161’de bulunan kimlik kartlarını tanıtmak için yazılan diyaloglar

This is Max Kaiser. He is nine years old. He is from Germany. He speaks German and English. He studies at Munich Primary School. His favourite subjects are Art, Geography and Maths.

This is Gina Pico. She is fourteen years old. She is from Italy and she is Italian. She speaks Italian and English. She studies at Rome High Schhol. She likes Art and Science.

This is Chen Yee. He is thirteen years old. He is from China and He is Chinese. He speaks Chinese and English. He studies at Luhe High School. His favourite subjects are Maths, Arts and Science.

This is Helena Perto. She is eights years old. She is from Greece and She is Greek. She speaks Greek and English. She studies at Athens Primary School. She likes History, Geography, Science.

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 15

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 16

5.Sınıf İngilizce Başaran Yayınları Ünite 1

Başaran Yayınları 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 17

BAŞARAN YAYINLARI 5. SINIF ÜNİTE 1 PRACTICE TIME SAYFALARI (17 – 21) CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

5. SINIF İNGİLİZCE DİĞER ÜNİTELERİN CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN