7. SINIF İNGİLİZCE LET’S PRACTICE MORE SAYFA 153-156 KÖK-E YAYINCILIK 2. ÜNİTE SPORTS CEVAPLARI 2019-2020

2019-2020 eğitim öğretim yılında 7. sınıf İngilizce dersinde okutulan Kök-e Yayıncılık İngilizce Ders Kitabının 2. Ünitesi olan Sports (Sporlar)  Ünitesi Let’s Practice More 153-156 sayfaları cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kök-e Yayıncılık 7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı 2. Ünitesi olan Sports Ünitesinin sonunda yer alan Let’s Practice More alanındaki sayfa 153, sayfa 154, sayfa 155, sayfa ve 156 da bulunan aktivite ve soruların cevaplarına aşağıda ulaşabilirsiniz.


Yazımızın devamında Kök Yayıncılık Student’s Book Ders Kitabı ilgili alanında yer alan tüm bu sayfaları bir arada bulabilirsiniz. Kitap sayfalarının görselleri üzerinde verilen cevapların ve Kök-e yayıncılık 7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı 2. ünite kelimelerinin Türkçe anlamlarını da bulabilirsiniz. Cevapları sitemizden alırken öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli olarak cevapları tamamlayabilmeleri için ders kitabı etkinliklerinde “instructions” yani sizden isteneni anlatan talimatların da Türkçeleri verilmiştir. Öğrencilerin bireysel olarak cevaplaması gereken alanlarda da örnek olarak kullanılabilecek cevaplara yer verilmiştir.

Kök-e Yayıncılık 7. sınıf İngilizce Ders Kitabı Lets practice more Sayfa 153
Kök-e Yayıncılık 7. sınıf İngilizce Ders Kitabı Lets practice more Sayfa 154
Kök-e Yayıncılık 7. sınıf İngilizce Ders Kitabı Lets practice more Sayfa 155
Kök-e Yayıncılık 7. sınıf İngilizce Ders Kitabı Lets practice more Sayfa 156

2. ÜNİTE DERS KİTABI CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

7. sınıf ingilizce ders kitabı cevapları 2. ünite Sprots ünitesi kelimeleri ve Türkçeleri için tıklayınız