9. Sınıf İngilizce WORKBOOK 2. Ünite My Environment cevapları PASİFİK YAYINLARI 2019-2020

2019-2020 eğitim öğretim yılında 9. sınıf İngilizce dersinde okutulan PASİFİK YAYINLARI İngilizce RELEARN Çalışma Kitabının 2. Ünitesi olan MY ENVIRONMENT (BENİM ÇEVREM) Ünitesi cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

PASİFİK Yayınları 9. Sınıf RELEARN İngilizce Çalışma Kitabı (Workbook) 2. Ünitesi olan My Environment Ünitesinin sayfa 15, sayfa 16, sayfa 17 ve sayfa 18’de bulunan aktivite ve soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Yazımızın devamında tüm bu sayfaları bir arada bulabilirsiniz. Kitap sayfalarının görselleri üzerinde verilen cevapların ve 9. Sınıf RELEARN İngilizce Çalışma Kitabı (Workbook) 2. ünite kelimelerinin Türkçe anlamlarını da bulabilirsiniz. Cevapları sitemizden alırken öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli olarak cevapları tamamlayabilmeleri için ders kitabı etkinliklerinde “instructions” yani sizden isteneni anlatan talimatların da Türkçeleri verilmiştir. Öğrencilerin bireysel olarak cevaplaması gereken alanlarda da örnek olarak kullanılabilecek cevaplara yer verilmiştir.

Pasifik Yayınları 9. sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 15
Pasifik Yayınları 9. sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 16

Pasifik Yayınları 9. sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 17
Pasifik Yayınları 9. sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 18

DİĞER ÜNİTELERİN CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*