8 SINIF – ÜNİTE 1 SELF STUDY ACTIVITIES CEVAPLARI – (WORKBOOK) UPSWING ENGLISH – FRIENDSHIP, SAYFA 113 – 118 – TUTKU YAYINCILIK 2019-2020

2019-2020 eğitim öğretim yılında 8. sınıf İngilizce dersinde okutulan Tutku Yayıncılık İngilizce Upswing English Student’s Book Ders Kitabının 1. Ünitesi olan Friendship (Arkadaşlık) Ünitesi Self Study Activities (çalışma kitabı-bireysel çalışma aktiviteleri) cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Tutku Yayıncılık 8. Sınıf Upswing English İngilizce Student’s Book Ders Kitabı 1. Ünitesi olan Friendship Ünitesinin sayfa 113, sayfa 114, sayfa 115, sayfa 116, sayfa 117, ve sayfa 118’de bulunan Self Study Activities (Bireysel Çalışma Aktiviteleri) cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Yazımızın devamında tüm bu sayfaları bir arada bulabilirsiniz. Kitap sayfalarının görselleri üzerinde verilen cevapların ve 8. Sınıf Upswing English İngilizce Ders Kitabı Student’s Book 1. ünite kelimelerinin Türkçe anlamlarını da bulabilirsiniz. Cevapları sitemizden alırken öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli olarak cevapları tamamlayabilmeleri için ders kitabı etkinliklerinde “instructions” yani sizden isteneni anlatan talimatların da Türkçeleri verilmiştir. Sayfalarda bulunan metinlerin Türkçe çevirileri sayfa üzerinde ya da sayfanın hemen altında verilmiştir. Öğrencilerin bireysel olarak cevaplaması gereken alanlarda da örnek olarak kullanılabilecek cevaplara yer verilmiştir.

8. sınıf İngilizce Ders Kitabı Self Study Activities Upswing English Sayfa 114 Cevapları
8. sınıf İngilizce Ders Kitabı Self Study Activities Upswing English Sayfa 115 Cevapları
8. sınıf İngilizce Ders Kitabı Self Study Activities Upswing English Sayfa 116 Cevapları
8. sınıf İngilizce Ders Kitabı Self Study Activities Upswing English Sayfa 117 Cevapları
8. sınıf İngilizce Ders Kitabı Self Study Activities Upswing English Sayfa 118 Cevapları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*