5. Sınıf Ünite 2 ACTIVITIES My Town Cevapları Sayfa 31-34 Özgün Yayınları

2019-2020 eğitim öğretim yılında 5. sınıf İngilizce dersinde okutulan Özgün Yayınları İngilizce Ders Kitabının 2. Ünitesi olan My Town (Benim Şehrim) Ünitesi sonunda yer alan AKTIVITIES bölümü cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

2. Ünite olan My Town (Benim Şehrim) Ünitesi 5. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Özgün Yayınlarının sayfa 31, sayfa 32, sayfa 33 ve sayfa 34 de bulunan aktivitelerin cevaplarına aşağıdan tek parça halinde ulaşabilirsiniz.

Yazımızın devamında tüm bu sayfaları bir arada bulabilirsiniz. Kitap sayfalarının görselleri üzerinde verilen cevapların ve 5. sınıf İngilizce Ders Kitabı 2. ünite kelimelerinin Türkçe anlamlarını da bulabilirsiniz. Cevapları sitemizden alırken öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli olarak cevapları tamamlayabilmeleri için ders kitabı etkinliklerinde “instructions” yani sizden isteneni anlatan talimatların da Türkçeleri verilmiştir. Öğrencilerin bireysel olarak cevaplaması gereken alanlarda da örnek olarak kullanılabilecek cevaplara yer verilmiştir. 

5. sınıf İngilizce ders kitabı 2. ünite sayfa  31
5. sınıf İngilizce ders kitabı 2. ünite sayfa  32
5. sınıf İngilizce ders kitabı 2. ünite sayfa  33
5. sınıf İngilizce ders kitabı 2. ünite sayfa  34

5. sınıf 2. ünite kelimeleri listesi ve Türkçe karşılıkları için tıklayın

5. sınıf diğer üniteler için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*